Wspomnienia 2017 – Rok temu dałam sobie prawo do zmiany!

Jestem w miejscu gdzie niespełna rok temu zaczęłam tworzyć Własną Historię.

Rok temu dałam sobie prawo do zmiany!
Rok temu odkryłam wrodzone talenty i misję jaką mam w sercu.
Rok temu zrozumiałam, że nie żyłam w pełni świadomie.
Rok temu zwatpilam w cudze przekonania, które warunkowaly mój sposób patrzenia na siebie i życie
Rok temu podarowałam sobie prawo do popełniania błędów by cofnąć się do poziomu ucznia.
Rok temu odwazylam się poznać siebie. Prawdziwą. Z wadami i niedoskonałościami. I z wartością jaką mam w sercu, którą się dzielę ❤ z Wami i dla Was.

Mija rok mojego życia Całym Sercem.
Jestem wdzięczna. Dziękuję ❤ ❤ ❤

P.s.
Piję dokładnie ta sama herbatę co rok temu. Jej smak przypomina mi jak wiele obaw miałam w sercu, jak drzala mi ręką kiedy odpowiadałam sobie na pytanie kim chcę być? Co chcę robić aby dawało mi to głębszy sens. Wcześniej nie wierzyłem, że to możliwe. Na prawdę się bałam. Zacząć marzyć! Wyobrazić sobie ze mogę od nowa się uczyć, teraz już świadomie tego co chcę. Uwierzyć, że brak wiedzy i doświadczenia nie warunkuje tego kim jestem…

Rok temu wystawiłam się też na krytyczne opinie, komentarze i próby zawstydzenia mnie i mojej nowej wizji. Podważenia moich możliwości i sprawczosci.

Dziś wiem, że blokowały mnie własne przekonania. Tylko i wyłącznie. Przez ostatni rok zdobyłam wiedzę i doświadczenie i nadal się uczę i będę się uczyć i studiować życie. Dla siebie i dla Was ❤

Ten rok pełen trudnych i wspaniałych chwil przeżyłam również dlatego, że u mojego boku zawsze jest mój kochany mąż Krzysztof Seroka ❤ który bezgranicznie wierzy we mnie i wspiera w chwilach zwątpienia i zawstydzenia.

Kogo Ty masz? Kto cię wspiera i kocha taką jaką jesteś? Razem z twoimi słabościami i niedoskonałościami?