„W pracy już nie godzę się na wszystko, potrafię odmówić, myślę coraz częściej o sobie”

Możesz na różne sposoby rozwijać swoje mocne strony. Znając wrodzone zdolności – TALENTY masz szansę w najkrótszym z możliwych czasie osiągnąć życiowe spełnienie. Pouczcie sensu i wpływu na swoje życie. To jest nasze bogactwo!
Pojawiają się jednak w życiu takie obszary, których nieświadomość Cię osłabia. Potrafi z dnia na dzień obniżyć Twoją motywacje czy efektywność. W świecie nastawionym na perfekcjonizm i tłumienie uczuć coraz trudniej o szczerość i okazywanie prawdziwego „JA”. TO co możesz dla siebie zrobić to pracować nad własnym rozwojem. Nad budowaniem własnej przestrzeni do samorealizacji. Ważne jest znać siebie lepiej. Mieć w sobie otwartość na obserwowanie swoich zachowań, emocji, uczuć. Robić wglądy do własnego środka. TO daje CI pełen obraz siebie. Umożliwia weryfikacje obecnego życia i wyeliminowanie tego co ci już nie służy. Nazywam to fundamentem pod życie z miłością do siebie, sensem i spełnieniem.
Wczoraj poprowadziłam kolejne warsztaty z cyklu „Kobieta Spełniona”. Właśnie tam budujemy trwałe fundamenty naszego spełnionego życia. I wcale nie polega ono na ciągłej gonitwie za bogactwem tego co ulotne. Ale na wzbogacaniu swojego wnętrza, aby nam służyło w różnorakich życiowych wyzwaniach i przypominało co jest na prawdę ważne.

❤️„Ta świadomość, jaką mi tu Madziu dałaś, doświadczenie i wiedza sprzyjają mi w życiu! Mam przebłyski, myślę i łączę z tym co się tutaj dzieje.”
❤️Muszę tutaj być i koniec!
❤️„Dużo dają mi te warsztaty i wymiana, chce tego słuchać”
❤️„W pracy już nie godzę się na wszystko, potrafię odmówić, myślę coraz częściej o sobie”.

To niektóre wypowiedzi uczestniczek cyklu warsztatów „Kobieta Spełniona”

Z ogromną wdzięcznością słucham o efektach procesu coachingu grupowego, jaki od 6 miesięcy mam przyjemność prowadzić na warsztatach dla kobiet.
Siła tkwi w absolutnym zaufaniu sobie nawzajem. Otwarciu się na innych i głębokiej relacji jaką zbudowałyśmy w trakcie spotkań. Kiedy spotykamy się na poziomie człowieczeństwa, potrafimy mówić nie tylko swoich sukcesach, ale przede wszystkich o trudnościach i słabościach.
Otwieramy się bez obaw o ocenę, krytykę. Mówimy o sobie bez wstydu czy poczucia winy.
W takiej przestrzeni tworzą się autentyczne więzi, które wychodzą poza warsztat!
Dziś uczestniczki zbierają owoce tego procesu…w postaci zawiązujących się przyjaźni ❤️❤️❤️

Na Akademii Kobieta Spełniona uczymy się być sobą bez względu na okoliczności. Odkrywać i rozwijać mocne strony i zarządzać słabościami. Być świadomymi swoich talentów jak i blokujących przekonań.
Cudownie jest słuchać kobiet, które weszły na drogę życiowego sensu i spełnienia. Kobiet, które zadbały o siebie i swój dobrostan, o swoje potrzeby i samorozwój!

❤️Kobieta Spełniona stawia swoje potrzeby na równi z potrzebami innych❤️