„Po pierwsze nie wierzę, że to już koniec!” – podsumowanie Warsztatów talentowych

– „Po pierwsze nie wierzę, że to już koniec!” – tak pracę nad odkrywaniem Talentów podsumowała Uczestniczka moich Warsztatów w Kręgu Kobiet ❤️❤️❤️❤️❤️

Ale były też inne przemyślenia:
– Warto odkryć swoje talenty, bo wtedy się bardziej lubisz.
– Talent to cecha i wartość. Talent ma potrzeby, które muszę zaspokoić, a które do tej pory postrzegałam jako obciążenie.
– Fajnie dowiedzieć się że nad Talentami można pracować.
– To jest genialne zobaczyć osoby, które mają takie same cechy jak i zupełnie inne.
– Dostałam konkretne narzędzia, mogę się teraz sama przeprowadzić przez pewne rzeczy.
– Każdy mógł na warsztatach wyciągnąć to, czego potrzebował, była na to przestrzeń.
– Znałam do tej pory swoje talenty od tej dobrej strony, a teraz zobaczyłam te ciemne strony moich Talentów, to jest dla mnie cenne! Zobaczyłam gdzie są te miejsca, nad którymi mogę popracować.
– Dużo odkryć o samym sobie. Była przestrzeń na warsztatach na te rzeczy.
– Po naszych warsztatach wiem, że dużo pracy przede mną i jest we mnie taki spokój, bo wydawało mi się, że ważne są dla mnie talenty, które mam na końcu listy, ale nie żyję przecież sama na świecie i mogę korzystać z tych talentów w relacji z innymi osobami.
– Za krótkie dla mnie te warsztaty :):):)
– Warsztaty są mega praktyczne dużo narzędzi, wiedza jak nad nimi pracować, super były interakcje w małych grupach. Patrzyłyśmy na jeden talent z różnej perspektywy.
🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

Jestem szczęśliwa, jestem wdzięczna. Wczoraj zakończyłam
🚀I Edycję Warsztatów Online Odkrywania Talentów w Kręgu Kobiet! 🚀
❤️11 wspaniałych, utalentowanych kobiet odkryło swoje SUPERMOCE!❤️

Piękny, bogaty w doświadczenie czas. Niejednokrotnie wymagał ode mnie odwagi, aby stanąć twarzą w twarz z wyzwaniami, na które nigdy wcześniej bym się nie zdecydowała. I właśnie to było w nich najpiękniejsze. Doświadczanie siebie w nowych rolach, zadaniach, wyzwaniach. Rozwinęłam się. Wzmocniłam.
DZIĘKUJĘ wszystkim Wam, którzy mnie wspieraliście w zupełnie nowej odsłonie mojego rozwoju, mojej misji, mojego biznesu ❤️