• Chciałabyś w gronie bliskich Ci kobiet przejść proces rozwojowy? Zapraszam Was do programu talentowego „Kobieta Spełniona”!

Oferuję cykl warsztatów rozwojowych opartych na procesie coachingu grupowego, który w atmosferze wzajemnego szacunku i zaufania wspiera dobrostan i rozwój człowieka.

Jeśli do tej pory zdarza Ci się w zaciszu własnego domu, w zatłoczonym tramwaju czy podczas bezsennej nocy zadawać sobie pytanie „kim chcę być?”, „jak chcę żyć”, „co mogę zrobić, aby częściej dotykać sensu i spełnienia?” to Akademia „Kobieta Spełniona” jest dla Ciebie! Abyś skontaktowała się z samą sobą. Abyś przestała opierać się na cudzych opiniach i pytać innych jak masz żyć?

Będziesz doskonale wiedzieć kiedy to nastąpi. Gdy nawiążesz kontakt z własnymi emocjami, potrzebami, pragnienia – poczujesz! Gdzie? W świdrującym brzuchu, w mokrych od łez oczach, w zaciśniętym gardle. Kiedy dopuścisz do głosu serce i wyłączysz kalkulację. Wtedy dotkniesz siebie prawdziwej.

Kameralna grupa kobiet

10 spotkań

10 kroków do spełnienia

30 godzin warsztatów

5 miesięcy procesu grupowego coachingu

Przestrzeń do bycia sobą

Zamknięta grupa wsparcia

Zaufanie i zrozumienie

Program Akademii

1/ Jak jest teraz? – mój START
2/ Jak chcę, aby było? Zaczynam z wizją końca – ZMIANA
3/ Dylematy, wątpliwości, rezygnacje – praca z wewnętrznym głosem
4/ Mam TALENT – o odkrywaniu wrodzonych talentów i budowaniu mocnych stron (na podstawie badania TOP 5 Instytutu Gallupa)*
5/ Mam WARTOŚĆ – budowanie poczucia własnej wartości
6/ Co mnie blokuje – MOJE PRZEKONANIA (praca nad zmianą blokujących  przekonań
7/ Mój MENTOR – gdzie go znaleźć, aby mnie wspierał w zmianach?
8/ Do czego mam prawo? – UWOLNIENIE (definiowanie potrzeb)
9/ Komunikuję swoje potrzeby – elementy NVC (Porozumienie bez przemocy)
10/ Na co się decyduję? – mój plan działania.

* badanie wykonywane online na stronie amerykańskiego Instytutu Gallupa (w języku polskim), otrzymany raport TOP 5 jest w języku polskim i angielskim, cena 19,99 USD.

UWAGA! Zakres programu dostosowuję za każdym razem do potrzeb i oczekiwań grupy.
"Dzięki warsztatom "Kobieta Spełniona" rozwinęłam się wewnętrznie, poznałam swoje talenty, mocne strony, nauczyłam się radzić sobie ze słabościami i wzmacniać poczucie własnej wartości. Odkryciem roku było dla mnie zrobienie testu Gallupa i poznanie swoich TOP 5. Przyznam, że nie mogłam potem spać. Po każdym warsztacie jestem mocno zmotywowana, dowartościowana i mądrzejsza o nowe doświadczenia. Dzięki Magdzie praca nad sobą jest dużo przyjemniejsza i daje wymierne korzyści. Cenię to, że otrzymuję proste i jasne wskazówki jak postępować i reagować aby życie było łatwiejsze. Na warsztatach chłonę wiedzę i pozytywną energię. Magda buduje świetny kontakt z nami. Jest cierpliwa i spokojna, charakteryzuję się wysoką kulturą osobistą i estymą. Przed każdym spotkaniem otrzymuję materiały do przygotowania się. Natomiast po warsztacie dostaję podsumowanie i podziękowanie. Widać u Magdy ogromną pasję i zaangażowanie. To bardzo duża przyjemność móc spotykać się i przebywać z taką osobą."
Celina
Akademia jest dla Ciebie jeśli:
 • chcesz stworzyć nową wizję siebie i swojego życia w oparciu o Twoje wartości i podjąć pierwsze kroki w realizacji marzeń i planów,
 • chcesz poznać i wpływać na siły wspomagające i hamujące Twój rozwój,
 • pragniesz być dla samej siebie wsparciem i samopomocą w sytuacjach kryzysowych jak i wyzwaniach,
 • chcesz odkryć w sobie wrodzone talenty i poznać swoje mocne strony,
 • chcesz wzmocnić poczucie własnej wartości i sprawczości,
 • potrzebujesz zobaczyć w sobie wartość, którą możesz dzielić się z innymi w życiu prywatnym i zawodowym,
 • potrzebujesz pokonać blokujące Cię przekonania i odziedziczone schematy myślenia,
 • chcesz nauczyć się otwarcie komunikować swoje emocje i wyrażać siebie,
 • pragniesz żyć w zgodzie ze sobą ale obawiasz się cudzych opinii i krytyki
 • chcesz budować zdrowe relacje i stawiać jasne granice aby zadbać o siebie, swoje potrzeby i spełnienie,
 • mimo ciągłych postanowień brakuje Ci motywacji, zapału albo przekonania, że strategia, którą wybrałaś sprawi, że będziesz żyła z sensem i spełnieniem.

Akademia nie jest dla Ciebie jeśli:

 • wiesz doskonale jaki masz cel i wizję życia szczęśliwego życia,
 • zweryfikowałaś swoje relacje i otaczasz się wspierającymi Ciebie osobami,
 • znasz swoje wewnętrzne głosy, potrafisz się z nimi komunikować i wykorzystywać do podejmowania trafnych decyzji, które dają ci spełnienie,
 • znasz swoje wrodzone talenty i skutecznie z nich korzystasz w życiu prywatnym i zawodowym,
 • wiesz jaka masz wartość, potrafisz czerpać ze swoich zasobów,
 • zweryfikowałaś i wyeliminowałaś blokujące Cię przed zmianami przekonania,
 • odkryłaś swoje życiowe wartości i odnalazłaś mentora, który Cię wspiera, doradza i wierzy w Twoje możliwości i sukces,
 • głośno mówisz o swoich potrzebach, potrafisz je zaspokajać i skutecznie stawiać własne granice,
 • w momentach kryzysów stawiasz na szukanie rozwiązania, nie problemów,
 • coraz częściej dotykasz w życiu sensu i spełnienia.

Poznaj opinie uczestniczek I edycji akademii

" Każde spotkanie było dla mnie OGROMNĄ WARTOŚCIĄ. Mam tu na myśli materiały na których pracujemy, forma prowadzenia spotkań oraz Magdy ciepło, wrażliwość, spokój,, wiedza, uśmiech i poczucie humoru. Jest to dla mnie doskonała forma rozwoju"
Alicja
"Bardzo polecam ten warsztat kobietom zainteresowanym rozwojem osobistym. Można poznać siebie bardziej, mieć punkt wyjścia do dalszej pracy oraz skorzystać z siły procesu grupowego. Bardzo fajna formuła warsztatów, pobudza do przemyśleń, daje kopa do refleksji nad życiem i poprawą jego jakości. Magda ma świetny kontakt z uczestnikami, umiejętność docierania do sedna, wszystko prowadzi z wyczuciem i taktem. Pobudza do rozwoju"
Karolina
"To najlepsze warsztaty w jakich brałam udział. Dały mi odpowiedzi na pytania, na które odpowiedzi spodziewałam się, że nigdy nie uzyskam. Madzia robisz coś niesamowitego. Dajesz nam wędkę do złowienia SWOJEJ ZŁOTEJ RYBKI, a nie jakiejś tam pierwszej lepszej...DZIĘKUJĘ :-)"
Monika

O mnie

Witaj!
Jestem Magda. Pracuję coachingowo i warsztatowo z kobietami, które pragną wziąć życie w swoje ręce i żyć autentycznie. W spójności ze samą sobą. W poczuciu sensu i spełnienia. Doskonale znam tą drogę bo sama przez nią przeszłam. Od życia gdzie wartością był perfekcjonizm, uległość i jawne rezygnowanie z bycia sobą w obawie przed odrzuceniem, poczuciem winy i wstydu do życia gdzie wartością jestem ja, taka jaka jestem. Z wadami i niedoskonałościami. Prawdziwa i silna. Zastanawiasz się pewnie jak to zrobiłam? Zaczęłam od zbudowania najważniejszej relacji w moim życiu – relacji ze samą sobą. To otworzyło przestrzeń do dialogu. Zaczęłam zadawać sobie pytania coachingowe. Dzięki temu wróciłam do aspiracji i marzeń. Odnalazłam pasję, której nigdy nie miałam. Odkryłam talenty i wrodzony potencjał, przewartościowałam życie. Przestałam lokować poczucie wartości w cudzych opiniach i komentarzach. Przestałam patrzeć na wszystko jak na braki i problemy, a skupiłam się na szukaniu rozwiązań i zasobów. Podarowałam sobie prawo do zmiany, do popełniania błędów. Przebaczyłam sobie wcześniejsze decyzje zawodowe, przepracowałam i zamknęłam przeszłość. Uwolniłam się od niezdrowych przekonań, które odbierały mi szansę na czekające na mnie spełnienie. Nauczyłam się budować zdrowe relacje z innymi – jasno stawiając granice. Doświadczyłam ogromnej mocy i zrozumienia jaką daje grupa wsparcia. I doszłam do wniosku, że każdy z nas pragnie miłości, bliskości, akceptacji. Bez względu na to jak mocno skrywa swoje słabości. Nauczyłam się kontaktować ze swoimi autentycznymi potrzebami i dałam sobie prawo aby je zaspokajać.  Zakochałam się w sobie i w moim życiu. Stałam się sobą. Spójną. Spełnioną.