• Wykorzystaj potężny, talentowy potencjał swoich Współpracowników. Pomogę Ci zbudować skuteczny i zaangażowany Zespół!

Zespół znający swoje mocne strony świadomie dobiera zadania, skutecznie osiąga cele i buduje zdrowe, partnerskie relacje! Marzysz o takim?

 • Jako zespół tworzycie świetny team, ale brakuje Wam pewności, że Wasza współpraca maksymalnie wykorzystuje indywidualny potencjał każdego z osobna?

 • Masz czasem wątpliwość czy dane zadania i role są efektywnie rozdzielane?

 • Chcesz się upewnić, że bogactwo talentowe Twojego zespołu nie przecieka przez palce, a ludzie czują się docenieni i skuteczni w swojej roli?

Ludzie, którym świadomie przypisuje się zadania i role w obszarach ich mocnych stron są o 70% bardziej zaangażowani, niż Ci, którym wskakują przypadkowe zadania, a ocena ich pracy skupia się na naprawianiu słabości niż docenianiu mocnych stron.

Kraków i okolice

On-line

Wykłady i webinary

Wyjazdy integracyjne

Program dostosowuję do potrzeb i oczekiwań Zespołu, obejmuje m.in.:

 1. Spotkanie wstępne określające ramy współpracy.
 2.  Webinar talentowy wprowadzający w tematykę Talentów Gallupa i rozwoju w oparciu o mocne strony.
 3.  Badanie talentowe TOP5* Instytutu Gallupa dla każdego członka Zespołu, TOP 34 dla Lidera/ki.
 4. Praca indywidualna z wynikami badania (Raportami).
 5. Konsultacje talentowe 1:1 w celu omówienia badania Cliftonstrengths z każdym członkiem Zespołu.
 6. Anonimowa Ankieta dla całego Zespołu określająca potrzeby i oczekiwania wobec Programu talentowego.
 7. Warsztaty talentowe dla Zespołu.
 8. Proces coachingowy wspierający budowanie naturalnego przywództwa dla Lidera/ki zespołu na podstawie wyników TOP 34.
 9. Wsparcie merytoryczne oraz Zestaw narzędzi dla Lidera/ki w celu kontynuowania budowania i zarządzania zespołem w oparciu o mocne strony pracowników.

* badanie wykonywane online na stronie amerykańskiego Instytutu Gallupa (w języku polskim), otrzymany raport TOP 5 jest w języku polskim i angielskim, cena 19,99 USD.

Poznaj opinie uczestników warsztatu

Już samo odkrywanie talentów było dla mnie dużym i pozytywnym przeżyciem, a omawianie ich i zobaczenie jako potencjału w pracy zespołowej, okazało się niezwykle ważnym doświadczeniem. Bardzo podobało mi się prowadzenie warsztatów przez Magdę. Porównam to do wspierającego macierzyństwa: mądre towarzyszenie, wskazywanie drogi, przyzwolenie i zachęcanie do samodzielnego odkrywania swoich talentów. Czułam ze strony Magdy duże wsparcie, ale też motywację do poszukiwania, inspirację do wykorzystywania swoich talentów. Nabrałam apetytu na więcej!
EwaRedaktorka Naczelna
Miałam ogromną przyjemność pracować nad moimi wynikami CliftonStrengths Assessment z Magdą. To podczas indywidualnej konsultacji określiłyśmy krok po kroku najważniejsze działania, które przybliżają mnie do pełnego korzystania z talentów. Magda słucha uważnie i zadaje właściwe pytania, z otwartością i empatią podchodzi do kontaktu z odbiorcą. Co jest jeszcze ważne to warsztat prowadzony przez Magdę dał całemu Zespołowi wgląd w nasze zasoby, przyjrzenie się im i możliwość wykorzystywania z codziennej pracy. Wielkie dzięki 🙂
Ania
Brałam udział w zespołowych warsztatach online. Generalnie jestem sceptyczna co do warsztatów, ale te wspominam bardzo dobrze i chciałabym więcej. Magda ma w sobie coś takiego, co inspiruje i motywuje do dalszej pracy. Warsztaty wyjaśniły mi wartość moich talentów, których sama nie potrafiłam zauważyć, i pokazały potencjał całego zespołu :) Było dużo wiedzy, zaangażowania, uśmiechu i optymizmu - dziękuję! Może jeszcze dodam, że mąż po wysłuchaniu moich relacji o warsztacie sam zrobił test Gallupa ;)
AgnieszkaSpecjalista ds. digital marketingu

„Zespół oparty na mocnych stronach to grupa niedoskonałych, ale utalentowanych ludzi, którzy są cenieni za swoje mocne strony i którzy potrzebują siebie nawzajem, aby osiągać doskonałość osobistą, partnerską i zespołową.” / Instytut Gallupa

Ludzie pracujący w obszarach swoich mocnych stron*:

 • Z chęcią przychodzą do pracy.

 • Mają więcej pozytywnych niż negatywnych interakcji ze współpracownikami.

 • Lepiej traktują klientów.

 • Opowiadają znajomym, że pracują w świetnej firmie.

 • Codziennie osiągają więcej.

 • Mają więcej pozytywnych, kreatywnych i innowacyjnych chwil.

 • Rzadziej odchodzą z pracy.

*https://www.gallup.com/cliftonstrengths/en/270350/2018-cliftonstrengths-meta-analysis-report.aspx

 

Dzięki Programowi „Utalentowany Zespół”:
 • Poznacie swoje mocne strony i metody ich jak najlepszego wykorzystania w pracy.
 • Wypracujecie sposoby na efektywne wykorzystywanie talentów w sytuacjach rutynowych jak i kryzysowych.
 • Wzmocnicie poczucie wartości i sprawczości całego Zespołu.
 • Każdy z Uczestników będzie miał świadomość wartości i wkładu jaki wnosi do codziennej pracy.
 • Poznacie nowe oblicze komunikacji w zespole, które ułatwi skuteczne osiąganie celów w poczuciu wzajemnego szacunku i współpracy.
 • Zdiagnozujecie obszary specjalizacji, potrzeb i motywacji każdego członka Zespołu.
 • Zbudujecie nowe płaszczyzny porozumienia.
 • Określicie siły rozwijające i hamujące pracę Zespołu.
 • Zdefiniujecie co jest sukcesem zespołu i opracujecie sposoby na osiąganie doskonałych wyników dzięki odkryciu i wykorzystywaniu Talentów Gallupa.
Bardzo zależało mi na zorganizowaniu zespołowych warsztatów pracy nad talentami wg. Gallupa. Wiedziałam, że na Magdę mogę liczyć - i było rewelacyjnie! Nasz zespół Mamo Pracuj nie jest duży, ale właśnie w takim zespole szczególnie ważne jest abyśmy: mądrze układały zadania, uzupełniały się kompetencjami, korzystały ze swoich talentów i potrafiły się dobrze komunikować. Bo w pracy zdalnej to właśnie komunikacja stanowi najważniejszy element a zdalność i elastyczność to nasz chleb powszedni. Magda pomogła nam spojrzeć na talenty każdej z nas w kontekście wkładu do zespołu i to było bardzo ważne doświadczenie. Zobaczyłyśmy gdzie są nasze mocne strony a gdzie te słabsze i wspólnie zastanowiłyśmy się, w których obszarach potrzebne nam będzie wsparcie z zewnątrz. To także pierwszy krok do lepszego poznania całego Zespołu. Dzięki Magdo! Będziemy dalej pracować - taki plan!
Agnieszka Czmyr-KaczanowskaWspółzałożycielka Fundacji i portalu mamopracuj.pl

O mnie

Witaj!
Na początku chcę Ci powiedzieć, że kocham pracę z ludźmi. 7 lat temu odkryłam Talenty Gallupa – źródło mojej wewnętrznej siły, a wraz z nimi głęboko skrywane pragnienie wpierania innych w rozwoju i dobrostanie. Wiem, że każdy człowiek ma w sobie wszystkie odpowiedzi i niezbędne do życia zasoby. Moim zadaniem jako Coacha jest pomóc je odkryć, nazwać, zrozumieć i zamanifestować w życiu.

Mam liczne dowody na to, iż najkrótsza droga do sukcesu i spełnienia człowieka wiedzie przez obszar jego mocnych stron. Dlatego pomagam innym odkrywać ich potencjał i najszybszy sposób do jego wykorzystania. Towarzyszę ludziom w drodze do poczucia większej sprawczości i skuteczności w działaniu.

Mój coaching to też proces lepszego zrozumienia siebie, swoich motywacji i sposobów działania, który pomaga otwarcie komunikować swoje potrzeby oraz budować życie w zgodzie ze swoimi talentami, wartościami i aspiracjami.
Wspieram w tworzeniu zdrowych relacji (prywatnych i zawodowych) opartych na partnerstwie i odważnym stawianiu osobistych granic, które są kluczowe w rozwoju i dbaniu o dobrostan człowieka – wellbeing.

Świadomość swoich talentów pomaga znaleźć skuteczne drogi do realizowania celów, planów i marzeń, lepszego życia oraz spełnienia zarówno w pracy jak i w domu.
Chętnie dzielę się swoimi sprawdzonymi sposobami powrotu do pełni sił i potencjału. Dzięki przejściu własnych procesów rozwojowych, coachingowych i terapeutycznych odnalazłam źródło osobistej skuteczności, poczucia sensu i spełnienia. Zbudowałam również w sobie głębokie przekonanie, że wszystko w życiu można stracić, ale naturalnych talentów nikt nam nigdy nie odbierze, dlatego warto właśnie na nich budować solidne fundamenty naszego życia i rozwoju. Ta droga nigdy nas nie zawiedzie.

Prywatnie jestem mamą trzech wspaniałych synów, żoną kochającego męża i pasjonatką ogrodu.

Chętnie wesprę Ciebie, Twój biznes i Twoją organizację w odkrywaniu i rozwijaniu talentów. Oferuję:
– sesje i konsultacje talentowe (indywidualne oraz grupowe),
– coaching talentowy dla partnerstw biznesowych (np. wspólników, najbliższych współpracowników)
– warsztaty talentowe dla zespołów i ich liderów
– coaching talentowy dla par
– proces coachingu grupowego dla kobiet w ramach autorskiego cyklu warsztatów pt.: “Kobieta Spełniona”.

Zapraszam Cię serdecznie do partnerskiej relacji!
Magdalena Seroka