Test Gallupa

Test Gallupa składa się z 177 pytań, które zmieniają się co 20 sekund. Nie ma możliwości powrotu do wcześniejszego pytania. Dlatego zawsze rekomenduję przygotowanie się do takiego badania.
1. Zaplanuj wcześniej ten dzień.
2. Wykup KOD/lub wejdź na linka, który otrzymasz bezpośrednio od Instytutu Gallupa.
3. Wybierz najlepszą dla siebie porę dnia (najlepiej gdy jesteś w dobrej formie i kondycji psychicznej).
4. Zadbaj o przestrzeń dookoła Ciebie-wycisz telefon, zamknij drzwi-aby mieć pewność, że nikt nie przerwie Ci badania. Potrzebujesz około 30-40 min.
5. Rekomenduję, aby przed badaniem jak najmniej czytać treści dotyczących opisów poszczególnych talentów.
6. Po wejściu na linka dostaniesz prośbę o rejestrację konta na stronie Gallupa, gdzie później będą do pobrania Twoje Raporty.
7. Jeśli robisz po raz kolejny badanie (czego nie rekomenduję, bez poważnego uzasadnienia) należy założyć nowe konto na nowy adres e-mail.
8. Zdarzyć się może, że na któreś pytania będziesz mieć problem jednoznacznie odpowiedzieć w podanej skali. Według rekomendacji Instytutu Gallupa jeśli prawidłowo zostanie przeprowadzone badania-wygeneruje się na koniec Raport. W innym przypadku dostaniesz komunikat, dotyczący niewystarczającej ilości udzielonych odpowiedzi.
Mimo to pytam osobę, która ma wątpliwości co do wyniku badania o swoje odczucia i popracowanie z cechami jakiś czas.
9. Po zakończonym badaniu, po kilku minutach na założonym przez Ciebie koncie pojawią się do pobrania Raporty.

Chcesz wiedzieć jak z nimi pracować? Chętnie Ci w tym pomogę! Zapraszam do kontaktu! 🙂


Wiesz, że każdy TALENTY? A po zrobieniu badania Gallupa – MASZ NAWET NA TO PAPIERY 🙂

Jesteś utalentowaną osobą, którą natura obdarzyła naturalnymi zdolnościami. Chętnie pomogę Ci je odnaleźć i rozwinąć tak, aby stawały się Twoją Mocną Stroną i służyły w życiu i w pracy.

Talent – to naturalnie powtarzający się wzorzec myślenia, działania, odczuwania, który możesz wykorzystać produktywnie do realizacji swoich celów i świadomego wyboru takich opcji, które dadzą Ci poczucie sensu i spełnienia. Dzięki wykorzystywaniu swoich talentów możesz skutecznie osiągać wysokie wyniki i sukcesy w życiu i pracy.

Talent stanie się Twoja Mocną Stroną kiedy:

 1. Odkryjesz jego siłę.
 2. Utożsamisz się z nim, poznasz jak się w Twoim życiu objawiał i jak Cię na co dzień wspierał.
 3. Świadomie będziesz pracować nad dojrzałością talentu, aby służył nie tylko Tobie, ale również innym.
 4. Wprowadzisz swoje narzędzia i rozwiązania wspierające rozwój talentu.
 5. Poznasz ciemne strony talentu i nauczysz się nimi zarządzać.

Talent może być:

 • Dojrzały (służący Tobie i innym)
 • Niedojrzały (niekontrolowany, nieświadomy)
 • Na balkonie (objawia się mocnymi punktami talentu)
 • W piwnicy (objawia się słabymi puktami talentu)

 


Czym nie jest mój Coaching?

 • Psychoterapią
  Wiedz, że nie jestem psychoterapeutą. Nie przepracuję z Tobą przeszłości.  Jeśli czujesz, że wciąż spoglądasz za siebie i tam szukasz winnych obecnego stanu rzeczy – ja Ci nie pomogę.
 • Przyjacielską relacją
  Możesz liczyć na moje wsparcie, doping i wiele wartościowych rozmów. Jednak miej świadomość, że nie będę Cię poklepywać po ramieniu i za Ciebie szukać rozwiązań w chwilach zwątpienia czy kryzysu.
 • Doradztwem
  Ostatnie o czym marzę, to mówić Tobie „co masz zrobić”. Nikt poza Tobą nie zna odpowiedzi. Nie mam prawa ani odwagi dokonywać za Ciebie życiowych wyborów i ponosić za nie odpowiedzialność.
 • Szkoleniem
  Dobry trener ma mnóstwo wiedzy do przekazania, ćwiczeń i praktycznych wskazówek. Szkolący notuje wszystko jednym tchem…w milczeniu. Wdraża w życie bądź nie. W naszej relacji przede wszystkim Ty będziesz mówić i realizować tylko to do czego masz przekonanie, że Ci posłuży.

Ocena 5 / 5. Ilość głosów: 24