Witaj
Nazywam się Magda Seroka. Jestem certyfikowanym Coachem. Warto abyś o tym wiedziała choć nie jest to najważniejsza informacja jaką chcę Ci przekazać. Przede wszystkim jestem osobą taką jak Ty – poszukuję w życiu spełnienia. Jakiś czas temu podjęłam pierwszą świadomą decyzję o mojej przyszłości zawodowej. I pierwszy raz dałam sobie prawo do budowania życia takiego jak chce. Wolnego od narzucanych wartości i cudzych przekonań. Zaczęłam od nawiązania kontaktu ze samą sobą. Wyruszyłam w daleką podróż, aby poznać prawdziwe Ja, swoje wartości, pragnienia, wrodzone talenty jak i przekonania. Wiem jak jest żyć we frustracji, poczuciu beztalencia, braku pasji, zainteresowań i ciągłego strachu o jutro. Wychowałam się w przeświadczeniu, że praca i pieniądze dają największą wartość i niezależność. Bez względu na to CO robisz. Dopiero po 10 latach „pogoni za pieniądzem”, zorientowałam się, że ciężką pracą i wyrzeczeniami wspięłam się na cudzą drabinę celów i wizji życia. Praca jest w istocie kluczowa do prawidłowego funkcjonowania, ale oprócz stabilności finansowej ma zapewniać życiową równowagę i poczucie spełnienia. Więc DLACZEGO to robiłam? – bo żyłam wartościami innych ludzi, w całkowitej izolacji od moich pragnień.
Mogę w tym momencie powiedzieć, że doświadczałam życia w całkowitej izolacji od swoich pragnień jak i chwil absolutnego poczucia życiowego spełnienia.

Dziś jestem osobą uwolnioną od cudzych uprzedzeń, przekonań i wartości.
Podążam SWOJĄ drogą do spełnienia.
Doradzam, inspiruję i motywuję do zmiany życia na lepsze.
Zachęcam do pracy nad sobą i swoją samoświadomością.
Wspieram w odkrywaniu prawdziwych wartości i wyznaczaniu celów zgodnych z wewnętrznymi pragnieniami.

Jestem głęboko przekonana, że w życiu trzeba kierować się swoimi Wartościami.
Ty też je masz. Być może o tym nie wiesz lub kierujesz się wartościami środowiska, w którym żyjesz.
Jestem po to by pomóc Ci odkryć Twoje Wartości, które zapewnią Ci drogę do spełnienia.

MACIERZYŃSTWO dało mi szansę na rozwój. Jeśli jesteś ciekawa jak wykorzystać ten czas również dla siebie, zapraszam Cię do bliższego poznania mojej historii.

Zaufanie

Podróż, w jaką wspólnie wyruszymy będzie dotykać, poruszać i na nowo budować różne przestrzenie Twojego życia. Nic się jednak nie odbędzie bez Twojej zgody. Miej pewność, że wszystko pozostanie miedzy nami.

Przestrzeń do bycia sobą

Autentyczność i szczerość to podstawa prawdziwej relacji. Wiedz, że w pełni Cię akceptuję. Przede mną nie musisz nikogo udawać. Stworzę Ci bezpieczną przestrzeń do wyrażania siebie. Do bycia sobą.

Aktywne słuchanie

Zapewniam Ci absolutną obecność podczas naszych spotkań. Jestem gotowa na wszystko co chcesz mi przekazać i sobą wyrazić – słowa, emocje, gesty, ciszę. Dzięki temu możemy dojść do drzwi, o których istnieniu nie zdawałaś sobie sprawy.

Dobra energia

Jest to jeden z głównych efektów pracy coachingowej

Our Partners

Meet our amazing team

TAMARA SMITH

Co-Founder

Praesent commodo cursus magna, vel scelerisque nisl consectetur et. Curabitur blandit tempus porttitor. Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus dolor auctor.

DALE WILSON

CGA + Consultant

I help small business owners keep accurate, standardized records to reduce the amount of time and money spent on professional accounting services at tax time.

MAUREEN WILSON

Partner & CFO

Nam rhoncus nisl non massa pretium, eu egestas erat hendrerit. Integer pretium, lacus viverra convallis consectetur, tellus lacus tempus diam.

Want to work with our amazing team?

Get in touch today and explore project options