O mnie

Mam liczne dowody, na to, iż najkrótsza droga do sukcesu i spełnienia człowieka wiedzie przez obszar jego mocnych stron. Dlatego pomagam innym odkrywać ich potencjał i najszybszy sposób do jego wykorzystania. Towarzyszę ludziom w drodze do poczucia większej sprawczości i skuteczności w działaniu.
Mój coaching to też proces lepszego zrozumienia siebie, swoich motywacji i sposobów działania, który pomaga otwarcie komunikować swoje potrzeby oraz budować życie w zgodzie ze swoimi talentami, wartościami i aspiracjami.
Wspieram w tworzeniu zdrowych relacji (prywatnych i zawodowych) opartych na partnerstwie i odważnym stawianiu osobistych granic, które są kluczowe w rozwoju i dbaniu o dobrostan człowieka – wellbeing.
Świadomość swoich talentów pomaga znaleźć skuteczne drogi do realizowania celów, planów i marzeń, lepszego życia oraz spełnienia zarówno w pracy jak i w domu.
Chętnie dzielę się swoimi sprawdzonymi sposobami powrotu do pełni sił i potencjału. Dzięki przejściu własnych procesów rozwojowych, coachingowych i terapeutycznych odnalazłam źródło osobistej skuteczności, poczucia sensu i spełnienia. Zbudowałam również w sobie głębokie przekonanie, że wszystko w życiu można stracić, ale naturalnych talentów nikt nam nigdy nie odbierze, dlatego warto właśnie na nich budować solidne fundamenty naszego życia i rozwoju. Ta droga nigdy nas nie zawiedzie.
Zapraszam serdecznie
Magdalena Seroka

Ocena 5 / 5. Ilość głosów: 103