• Wykorzystaj potężny, talentowy potencjał swojego Zespołu

Utalentowany Zespół świadomie dobiera zadania, skutecznie osiąga cele i buduje zdrowe, partnerskie relacje! Marzysz o takim?

 • Jako zespół tworzycie świetny team, ale brakuje Wam pewności, że Wasza współpraca maksymalnie wykorzystuje indywidualny potencjał każdego z osobna?
 • Masz czasem wątpliwość czy dane zadania i role są efektywnie rozdzielane?
 • Chcesz się upewnić, że bogactwo talentowe Twojego zespołu nie przecieka przez palce, a ludzie czują się docenieni i skuteczni w swojej roli?

Ludzie, którym świadomie przypisuje się zadania i role w obszarach ich mocnych stron są o 70% bardziej zaangażowani, niż Ci, którym wskakują przypadkowe zadania, a ocena ich pracy skupia się na naprawianiu słabości niż docenianiu mocnych stron.

1 dzień warsztatów

Online lub na żywo w Krakowie

Program Warsztatów obejmuje:

1/ Badanie talentowe TOP5* Instytutu Gallupa dla każdego członka Zespołu
2/ Zdefiniowanie obszarów mocnych stron Zespołu
3/ Metody pracy z talentami w Zespole
4/ Określanie ról i zadań w oparciu o profile członków Zespołu
5/ Nakreślenie obszarów słabości Zespołu i sposobów zapobiegania porażkom dzięki talentom

* badanie wykonywane online na stronie amerykańskiego Instytutu Gallupa (w języku polskim), otrzymany raport TOP 5 jest w języku polskim i angielskim, cena 19,99 USD.

Zapraszam do współpracy małe Zespoły i Organizacje

Poznaj opinie uczestników warsztatu

Już samo odkrywanie talentów było dla mnie dużym i pozytywnym przeżyciem, a omawianie ich i zobaczenie jako potencjału w pracy zespołowej, okazało się niezwykle ważnym doświadczeniem. Bardzo podobało mi się prowadzenie warsztatów przez Magdę. Porównam to do wspierającego macierzyństwa: mądre towarzyszenie, wskazywanie drogi, przyzwolenie i zachęcanie do samodzielnego odkrywania swoich talentów. Czułam ze strony Magdy duże wsparcie, ale też motywację do poszukiwania, inspirację do wykorzystywania swoich talentów. Nabrałam apetytu na więcej!
EwaRedaktorka Naczelna portalu mamopracuj.pl
Miałam ogromną przyjemność pracować nad moimi wynikami CliftonStrengths Assessment z Magdą. To podczas indywidualnej konsultacji określiłyśmy krok po kroku najważniejsze działania, które przybliżają mnie do pełnego korzystania z talentów. Magda słucha uważnie i zadaje właściwe pytania, z otwartością i empatią podchodzi do kontaktu z odbiorcą. Co jest jeszcze ważne to warsztat prowadzony przez Magdę dał całemu Zespołowi wgląd w nasze zasoby, przyjrzenie się im i możliwość wykorzystywania z codziennej pracy. Wielkie dzięki 🙂
Ania
Brałam udział w zespołowych warsztatach online. Generalnie jestem sceptyczna co do warsztatów, ale te wspominam bardzo dobrze i chciałabym więcej. Magda ma w sobie coś takiego, co inspiruje i motywuje do dalszej pracy. Warsztaty wyjaśniły mi wartość moich talentów, których sama nie potrafiłam zauważyć, i pokazały potencjał całego zespołu :) Było dużo wiedzy, zaangażowania, uśmiechu i optymizmu - dziękuję! Może jeszcze dodam, że mąż po wysłuchaniu moich relacji o warsztacie sam zrobił test Gallupa ;)
AgnieszkaSpecjalista ds. digital marketingu
Akademia jest dla Ciebie jeśli:
 • chcesz stworzyć nową wizję siebie i swojego życia w oparciu o Twoje wartości i podjąć pierwsze kroki w realizacji marzeń i planów,
 • chcesz poznać i wpływać na siły wspomagające i hamujące Twój rozwój,
 • pragniesz być dla samej siebie wsparciem i samopomocą w sytuacjach kryzysowych jak i wyzwaniach,
 • chcesz odkryć w sobie wrodzone talenty i poznać swoje mocne strony,
 • chcesz wzmocnić poczucie własnej wartości i sprawczości,
 • potrzebujesz zobaczyć w sobie wartość, którą możesz dzielić się z innymi w życiu prywatnym i zawodowym,
 • potrzebujesz pokonać blokujące Cię przekonania i odziedziczone schematy myślenia,
 • chcesz nauczyć się otwarcie komunikować swoje emocje i wyrażać siebie,
 • pragniesz żyć w zgodzie ze sobą ale obawiasz się cudzych opinii i krytyki
 • chcesz budować zdrowe relacje i stawiać jasne granice aby zadbać o siebie, swoje potrzeby i spełnienie,
 • mimo ciągłych postanowień brakuje Ci motywacji, zapału albo przekonania, że strategia, którą wybrałaś sprawi, że będziesz żyła z sensem i spełnieniem.

Akademia nie jest dla Ciebie jeśli:

 • wiesz doskonale jaki masz cel i wizję życia szczęśliwego życia,
 • zweryfikowałaś swoje relacje i otaczasz się wspierającymi Ciebie osobami,
 • znasz swoje wewnętrzne głosy, potrafisz się z nimi komunikować i wykorzystywać do podejmowania trafnych decyzji, które dają ci spełnienie,
 • znasz swoje wrodzone talenty i skutecznie z nich korzystasz w życiu prywatnym i zawodowym,
 • wiesz jaka masz wartość, potrafisz czerpać ze swoich zasobów,
 • zweryfikowałaś i wyeliminowałaś blokujące Cię przed zmianami przekonania,
 • odkryłaś swoje życiowe wartości i odnalazłaś mentora, który Cię wspiera, doradza i wierzy w Twoje możliwości i sukces,
 • głośno mówisz o swoich potrzebach, potrafisz je zaspokajać i skutecznie stawiać własne granice,
 • w momentach kryzysów stawiasz na szukanie rozwiązania, nie problemów,
 • coraz częściej dotykasz w życiu sensu i spełnienia.
Bardzo zależało mi na zorganizowaniu zespołowych warsztatów pracy nad talentami wg. Gallupa. Wiedziałam, że na Magdę mogę liczyć - i było rewelacyjnie! Nasz zespół Mamo Pracuj nie jest duży, ale właśnie w takim zespole szczególnie ważne jest abyśmy: mądrze układały zadania, uzupełniały się kompetencjami, korzystały ze swoich talentów i potrafiły się dobrze komunikować. Bo w pracy zdalnej to właśnie komunikacja stanowi najważniejszy element a zdalność i elastyczność to nasz chleb powszedni. Magda pomogła nam spojrzeć na talenty każdej z nas w kontekście wkładu do zespołu i to było bardzo ważne doświadczenie. Zobaczyłyśmy gdzie są nasze mocne strony a gdzie te słabsze i wspólnie zastanowiłyśmy się, w których obszarach potrzebne nam będzie wsparcie z zewnątrz. To także pierwszy krok do lepszego poznania całego Zespołu. Dzięki Magdo! Będziemy dalej pracować - taki plan!
Agnieszka Czmyr-KaczanowskaWspółzałożycielka Fundacji i portalu mamopracuj.pl

O mnie

Witaj!
Jestem Magda. Pracuję coachingowo i warsztatowo z kobietami, które pragną wziąć życie w swoje ręce i żyć autentycznie. W spójności ze samą sobą. W poczuciu sensu i spełnienia. Doskonale znam tą drogę bo sama przez nią przeszłam. Od życia gdzie wartością był perfekcjonizm, uległość i jawne rezygnowanie z bycia sobą w obawie przed odrzuceniem, poczuciem winy i wstydu do życia gdzie wartością jestem ja, taka jaka jestem. Z wadami i niedoskonałościami. Prawdziwa i silna. Zastanawiasz się pewnie jak to zrobiłam? Zaczęłam od zbudowania najważniejszej relacji w moim życiu – relacji ze samą sobą. To otworzyło przestrzeń do dialogu. Zaczęłam zadawać sobie pytania coachingowe. Dzięki temu wróciłam do aspiracji i marzeń. Odnalazłam pasję, której nigdy nie miałam. Odkryłam talenty i wrodzony potencjał, przewartościowałam życie. Przestałam lokować poczucie wartości w cudzych opiniach i komentarzach. Przestałam patrzeć na wszystko jak na braki i problemy, a skupiłam się na szukaniu rozwiązań i zasobów. Podarowałam sobie prawo do zmiany, do popełniania błędów. Przebaczyłam sobie wcześniejsze decyzje zawodowe, przepracowałam i zamknęłam przeszłość. Uwolniłam się od niezdrowych przekonań, które odbierały mi szansę na czekające na mnie spełnienie. Nauczyłam się budować zdrowe relacje z innymi – jasno stawiając granice. Doświadczyłam ogromnej mocy i zrozumienia jaką daje grupa wsparcia. I doszłam do wniosku, że każdy z nas pragnie miłości, bliskości, akceptacji. Bez względu na to jak mocno skrywa swoje słabości. Nauczyłam się kontaktować ze swoimi autentycznymi potrzebami i dałam sobie prawo aby je zaspokajać.  Zakochałam się w sobie i w moim życiu. Stałam się sobą. Spójną. Spełnioną.

MIEJSCE: Kraków lub okolice. PŁATNOŚĆ: 650 zł za 10 spotkań. ZALICZKA: 100 zł gwarantująca miejsce. Pozostała część kwoty: 550 zł z możliwością zapłaty w dwóch ratach.

Zapisz się na listę oczekujących na Akademię "Kobieta Spełniona" w Krakowie