Chciałabym bardzo podziękować za dzisiejsze warsztaty. W końcu uświadomiłam sobie (po 38 latach ;) w którym kierunku chciałabym podążać. Kręciłam się w kółko, aż do dzisiaj. Dużo mi Pani uświadomiła i jestem bardzo wdzięczna. Teraz przynajmniej wiem co mogę o sobie powiedzieć, a to już naprawdę dużo;) Wiedzieć kim jestem i po co jestem- to niezwykle ważna kwestia, zwłaszcza w dzisiejszym, pędzącym świecie. DZIĘKUJĘ z całego serca!
Marta – Uczestniczka warsztatów budowania marki osobistej na talentach
Magda to przede wszystkim świetny obserwator i słuchacz. To właśnie ona odkryła przede mną talenty Gallupa, ich wielką moc i wartość. Odkrycie własnych talentów i mocnych stron pozwoliło mi lepiej zrozumieć siebie, swoje potrzeby. Magda w sposób bardzo profesjonalny i skrupulatny wskazała i opisała jak mogę wykorzystać swoje mocne strony w rozwoju osobistym, jak również w życiu zawodowym. Rozmowy z Magdą były dla mnie czymś wyjątkowym i odkrywczym. Co jednak najważniejsze, czułam ze strony Magdy ogromne wsparcie, a atmosfera podczas rozmowy i zaufanie jakim mogłam ją obdarzyć sprawiło, że nagle znalazłam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Było to bardzo budujące doświadczenie :) bardzo polecam!
Katarzyna – radca prawny
Magda jest osobą ciepłą, pogodną, konsekwentną i otwartą. Potrafi słuchać, nie ocenia, ale wspiera i zachęca do pracy nad swoimi talentami. Dzięki Niej odkryłam swoje talenty, zrozumiałam siebie, swoje potrzeby, ale i ograniczenia oraz niszczące mnie błędne przekonania o sobie i innych. Zmieniła moje myślenie o talentach i o tym jak wykorzystać ich dobre strony. Dzięki Niej mogłam poczuć się osobą wartościową i odnaleźć swoje miejsce w życiu. Napełniła mnie spokojem, a jednocześnie sprawiła, że czuję się silniejsza i pewniejsza siebie. Dziękuję :-)
Aleksandra – nauczyciel akademicki
Z całego serca polecam konsultacje u Magdy. Jest fantastyczną, empatyczną i ciepłą osobą oraz ekspertem w dziedzinie talentów. Bardzo szybko pomogła mi zrozumieć co tak naprawdę chciałabym robić zawodowo. Dzięki Madzi podjęłam ważną decyzję o rozpoczęciu kursu zawodowego, który pomoże mi pracować w wymarzonym zawodzie, w którym będę mogła wykorzystać moje naturalne talenty.
Katarzyna – Specjalista ds. projektów
Miałam przyjemność popracować z Magdą w momencie, w którym byłam dość sceptycznie nastawiona i do coachingu i do Talentów Gallupa. Praca z talentami była jednym z elementów projektu, w którym brałam udział i postanowiłam spróbować i dać sobie i Magdzie szansę. JAK DOBRZE, ŻE SIĘ ZDECYDOWAŁAM. Magda wytłumaczyła mi czym są moje talenty, jak się przejawiają, jak mogę z nimi pracować. Jej ciepło, zaangażowanie i ogromny spokój były naprawdę ukojeniem w tamtym dość burzliwym dla mnie okresie. Po prawie 2 latach spotkałyśmy się znowu by porozmawiać o talentach, ale już zupełnie inaczej. Dzięki Magdzie zaczęłam pracować nad sobą i swoimi talentami, zrozumiałam je, zrozumiałam jak mogę z nich korzystać. Dowiedziałam się przy tym o sobie wielu rzeczy, uświadomiłam, czego chcę, a czego na pewno nie akceptuję. Nasza kolejna sesja była świetnym przypomnieniem i uporządkowaniem w głowie, a przy tym zachętą do dalszych działań. Zawsze jak słucham Magdy mam w głowie "wow, jak ona to robi" dlatego naprawdę polecam jej zaufać :)
Marcelina Dziedzic
Magda jest w pełni profesjonalnym coachem, który nie tylko wytłumaczy wpływ talentów Gallupa, ale też rzuci nieco światła na możliwości dalszego rozwoju zawodowego. Każda sesja to esencjonalne omówienie danej cechy i skonfrontowanie jej z konkretnymi sytuacjami z pracy i życia. Dzięki temu mogłam ocenić, jak talenty realizują się w moim codziennym działaniu i jak mogę nad nimi pracować, żeby przynosiły jak najwięcej korzyści. Życzę każdemu równie owocnej współpracy :) Ze swojej strony gorąco polecam!
Katarzyna – Operations Manager
Magda, dajesz kobietom ogromne wsparcie, zrozumienie, bezwarunkową akceptację, cenny czas, swoją uwagę, poczucie bezpieczeństwa, ciepło i chęć pracy nad sobą. Na każdej sesji mam poczucie, że chcesz mnie wysłuchać, słuchasz i starasz się dotrzeć do mnie - do środka, abym w pełni zrozumiała jaka jestem, czego potrzebuję, co mną kieruje. Mam ogromną potrzebę rozmów z Tobą i dzielenia się moimi przemyśleniami. Mimo, że się nie znamy osobiście mam do Ciebie pełne zaufanie.Odnalazłam swoją drogę! Nie wierzyłam w to, ale w końcu odnalazłam. Szukanie, czytanie, rozmowy z Tobą w końcu dały mi odpowiedź. Dawno nie byłam tak szczęśliwa, że odnalazłam drogę do swojej samorealizacji. Dziękuję!
AniaHR Advisor
Każde kolejne spotkanie z Magdą jest dla mnie ogromną inspiracją oraz motywacją do dalszego odkrywania samej siebie. Każda rozmowa niesie za sobą wartość. Sesje prowadzone przez Magdę nie opierają się na narzucaniu, czy wykładni ogólnych, utartych wskazówek, które mają prowadzić do osiągnięcia sukcesu i uważam, że właśnie dlatego są one w pełni autentyczne i przynoszą efekty. Poprzez indywidualne podejście, uważne słuchanie, otaczanie atmosferą zrozumienia i zaufania oraz nieustanne wspieranie nie tylko w odkrywaniu mocnych stron i potrzeb, ale też blokujących przekonań, Magda pomaga mi samej odkryć i dokładnie zrozumieć drogę do poznania samej siebie, co sprawia, że mam pełną świadomość tego co robię i daje mi poczucie, że ma to sens. Każdemu szczerze polecam współpracę z Madzią, naprawdę warto! :)
DominikaStudentka
Coaching mocnych stron z Magdą uświadomił mi, że każdy z moich głównych pięciu talentów jest ze sobą silnie powiązany i wzajemnie na siebie oddziałuje. Było to dla mnie odkrywcze, ponieważ sama tego wcześniej nie dostrzegłam. Czułam się bardzo dobrze podczas sesji - wysłuchana i zrozumiana. Polecam sesję coachingową z Magdą. Dzięki niej można dostrzec i zrozumieć jak nasze talenty kreują naszą osobowość :)
ElżbietaHR Business Partner
Sesje z Magdą za każdym razem sprawiają, że odkrywam siebie na nowo. Sama będąc coachem wiem jak bardzo jest potrzebne to, aby dowiedzieć się kim jesteśmy i dokąd zmierzamy. Okrywając nasze naturalne talenty, pracując nad nimi i wzmacniając je podążamy za głosem naszych serc i pragnień. Magda w mistrzowski sposób towarzyszy w tej drodze nadając jej kierunek i formę podczas gdy ja zagłębiam się w siebie:) To co szczególnie sobie cenię w Magdzie to jej naturalna zdolność budowania relacji, dawania przestrzeni drugiemu człowiekowi oraz poszanowania jego potrzeb. Madziu, dziękuję, że jesteś!
JoannaFinance Manager
Praca z Magdą nad odkrywaniem moich najsilniejszych talentów i nad wykorzystywaniem ich w mojej pracy i w życiu codziennym była ogromną przyjemnością. Magda, to kobieta, coach bardzo profesjonalna, rzeczowa, ale przy tym bardzo ciepła, łatwo nawiązująca kontakt. Słuchająca i rozumiejąca i umiejącą naprowadzić na właściwe wnioski i rozwiązania. Uważam swoją współpracę z Magdą za bardzo owocną i mega pomocną. Bo teraz wiem, z czego wynikają moje zachowania, jakie są ich podstawy. I wiem, że tak ma być, tylko umiejętnie je wykorzystywać :-)
DorotaDyrektor Sprzedaży
Bardzo zależało mi na zorganizowaniu zespołowych warsztatów pracy nad talentami wg. Gallupa. Wiedziałam, że na Magdę mogę liczyć - i było rewelacyjnie! Nasz zespół Mamo Pracuj nie jest duży, ale właśnie w takim zespole szczególnie ważne jest abyśmy: mądrze układały zadania, uzupełniały się kompetencjami, korzystały ze swoich talentów i potrafiły się dobrze komunikować. Bo w pracy zdalnej to właśnie komunikacja stanowi najważniejszy element a zdalność i elastyczność to nasz chleb powszedni. Magda pomogła nam spojrzeć na talenty każdej z nas w kontekście wkładu do zespołu i to było bardzo ważne doświadczenie. Zobaczyłyśmy gdzie są nasze mocne strony a gdzie te słabsze i wspólnie zastanowiłyśmy się, w których obszarach potrzebne nam będzie wsparcie z zewnątrz. To także pierwszy krok do lepszego poznania całego Zespołu. Dzięki Magdo! Będziemy dalej pracować - taki plan!
Agnieszka Czmyr-KaczanowskaWspółzałożycielka Fundacji i portalu mamopracuj.pl
Brałam udział w zespołowych warsztatach online. Generalnie jestem sceptyczna co do warsztatów, ale te wspominam bardzo dobrze i chciałabym więcej. Magda ma w sobie coś takiego, co inspiruje i motywuje do dalszej pracy. Warsztaty wyjaśniły mi wartość moich talentów, których sama nie potrafiłam zauważyć, i pokazały potencjał całego zespołu :) Było dużo wiedzy, zaangażowania, uśmiechu i optymizmu - dziękuję! Może jeszcze dodam, że mąż po wysłuchaniu moich relacji o warsztacie sam zrobił test Gallupa ;)
AgnieszkaSpecjalista ds. digital marketingu
O Madzi i talentach Gallupa słyszałam już jakiś czas temu, ale dopiero w Mamo Pracuj zrobiłam test i odkryłam swoje talenty. A potem miałam okazję porozmawiać o nich właśnie z Magdą, która doskonale zna wszystkie talenty i mało tego potrafi pięknie o nich mówić i wskazać ich mocne strony. Późniejsze warsztaty zespołowe z Magdą pokazały jak możemy pracować z talentami, jak możemy je rozwijać i z nich korzystać. Wiedza Magdy i energia to idealne połączenie, aby wzniecić ogień i zachęcić do dalszego odkrywania swoich talentów. A u nas w zespole nadal płonie 🙂
Stasia
Miałam ogromną przyjemność pracować nad moimi wynikami CliftonStrengths Assessment z Magdą. To podczas indywidualnej konsultacji określiłyśmy krok po kroku najważniejsze działania, które przybliżają mnie do pełnego korzystania z talentów. Magda słucha uważnie i zadaje właściwe pytania, z otwartością i empatią podchodzi do kontaktu z odbiorcą. Co jest jeszcze ważne to warsztat prowadzony przez Magdę dał całemu Zespołowi wgląd w nasze zasoby, przyjrzenie się im i możliwość wykorzystywania z codziennej pracy. Wielkie dzięki 🙂
Ania
Już samo odkrywanie talentów było dla mnie dużym i pozytywnym przeżyciem, a omawianie ich i zobaczenie jako potencjału w pracy zespołowej, okazało się niezwykle ważnym doświadczeniem. Bardzo podobało mi się prowadzenie warsztatów przez Magdę. Porównam to do wspierającego macierzyństwa: mądre towarzyszenie, wskazywanie drogi, przyzwolenie i zachęcanie do samodzielnego odkrywania swoich talentów. Czułam ze strony Magdy duże wsparcie, ale też motywację do poszukiwania, inspirację do wykorzystywania swoich talentów. Nabrałam apetytu na więcej!
EwaRedaktorka Naczelna
"Magda, bardzo Ci dziękuję. Jestem pod wrażeniem sposobu w jaki prowadzisz warsztaty. Spokojnie, bez narzucania, wspierasz, a nie narzucasz. Panujesz nad grupą jednocześnie dajesz pełną swobodę. Dajesz ogromną wartość, a raczej stymulujesz jej odkrycie wewnątrz siebie."
Barbara
"To najlepsze warsztaty w jakich brałam udział. Dały mi odpowiedzi na pytania, na które odpowiedzi spodziewałam się, że nigdy nie uzyskam. Madzia robisz coś niesamowitego. Dajesz nam wędkę do złowienia SWOJEJ ZŁOTEJ RYBKI, a nie jakiejś tam pierwszej lepszej...DZIĘKUJĘ :-)"
Monika
" Każde spotkanie było dla mnie OGROMNĄ WARTOŚCIĄ. Mam tu na myśli materiały na których pracujemy, forma prowadzenia spotkań oraz Magdy ciepło, wrażliwość, spokój,, wiedza, uśmiech i poczucie humoru. Jest to dla mnie doskonała forma rozwoju"
Alicja
"Bardzo polecam ten warsztat kobietom zainteresowanym rozwojem osobistym. Można poznać siebie bardziej, mieć punkt wyjścia do dalszej pracy oraz skorzystać z siły procesu grupowego. Bardzo fajna formuła warsztatów, pobudza do przemyśleń, daje kopa do refleksji nad życiem i poprawą jego jakości. Magda ma świetny kontakt z uczestnikami, umiejętność docierania do sedna, wszystko prowadzi z wyczuciem i taktem. Pobudza do rozwoju"
Karolina
"Dzięki warsztatom "Kobieta Spełniona" rozwinęłam się wewnętrznie, poznałam swoje talenty, mocne strony, nauczyłam się radzić sobie ze słabościami i wzmacniać poczucie własnej wartości. Odkryciem roku było dla mnie zrobienie testu Gallupa i poznanie swoich TOP 5. Przyznam, że nie mogłam potem spać. Po każdym warsztacie jestem mocno zmotywowana, dowartościowana i mądrzejsza o nowe doświadczenia. Dzięki Magdzie praca nad sobą jest dużo przyjemniejsza i daje wymierne korzyści. Cenię to, że otrzymuję proste i jasne wskazówki jak postępować i reagować aby życie było łatwiejsze. Na warsztatach chłonę wiedzę i pozytywną energię. Magda buduje świetny kontakt z nami. Jest cierpliwa i spokojna, charakteryzuję się wysoką kulturą osobistą i estymą. Przed każdym spotkaniem otrzymuję materiały do przygotowania się. Natomiast po warsztacie dostaję podsumowanie i podziękowanie. Widać u Magdy ogromną pasję i zaangażowanie. To bardzo duża przyjemność móc spotykać się i przebywać z taką osobą."
Celina
"Magda, jesteś osobą ciepłą, empatyczną i doświadczoną. Coaching z tobą polecam kobietom na rozdrożu, wątpiącym, które potrzebują oparcia i motywacji do podejmowania nawet radykalnych zmian w swoim życiu. Dzięki sesjom o wiele szybciej wdrażam w życie od dawna ułożony plan działania i czuję, że nie jestem w tym sama. W zależności od sytuacji i moich potrzeb jesteś raz bliżej, raz dalej. Twoja obecność to dla mnie słuchające i harmonijne współtowarzyszenie".
Małgorzata Maruszak
„Magda uświadomiłaś mi, jak ważne jest wsłuchać się w samą siebie. Twoja otwartość i poczucie, że mnie rozumiesz, pozwoliły mi samej na szczerą rozmowę. Potrafisz słuchać, zamiast oceniać, wspierasz, zachęcasz do podążania swoją własną ścieżką. Jesteś profesjonalna w tym co robisz, nasze sesje zmuszają mnie do myślenia, motywują i inspirują. Już po pierwszym spotkaniu zauważałam, że jestem bardziej świadoma tego, co chcę zmienić na lepsze.”
Anna NiebylskaBlogerka www.skarbymamy.pl
"Magda, pomogłaś mi postawić pierwsze kroki, w zmianach, na które zawsze brakowało mi odwagi. Dzięki Tobie moja motywacja z każdą z sesją wzrasta. Pomagasz mi budować moje poczucie wartości, które gdzieś po drodze zostało zdeptane. Chciałabym abyś towarzyszyła mi w tej drodze, bo jesteś dla mnie ogromną inspiracją. Dziękuję Ci za to."
Milena ŻerekManager