Relacje z podróży

 Magda pomaga kobietom (i nie tylko) zrozumieć siebie przez zrozumienie swoich wartości. Pomaga im „zakorzenić się”, by potem mogły wyrosnąć bujnie, pięknie, wysoko, prosto. Zajrzyjcie sami, autentycznie o wartościowym życiu.

Sylwia Czajka -Jansen (ekspert od talentów, coach)

Magdę polecam z całego serca. Przede wszystkim potrafi słuchać, a o to trudno w świecie nastawionym na „ja, mnie, moje”. Lubię, że jest u niej konkretnie i mądrze – tylko konstruktywna rozmowa. Bardzo podoba mi się, że są zadania domowe, to mnie mobilizuje i daje do myślenia. Oprócz głównego wątku, poruszamy sprawy bieżące, celebrujemy też sukcesy. Magda ma niesamowitą otwartość na wszelakie tematy do omówienia. Już po kilku spotkaniach, rozmowach i pracach domowych zauważyłam u siebie pozytywne zmiany. Serdecznie polecam spotkania z Magdą!

Magdalena Choda ( twórczyni McDulka, biolog)

Magda jest świetną mentorką! Zainspirowała mnie do odkrywania moich talentów i znalezienia mojej drogi w życiu! Polecam rozmowy z Magdą każdemu! Jest wspaniałą, inspirującą i utalentowaną osobą!

Magdalena Siemieńczuk (lektor j. angielskiego, artystka)

Piękną masz stronę, zaglądam i napawam się spokojem stamtąd płynącym. Masz w sobie coś kojącego, co teraz jest mi bardzo potrzebne.

Maria Sokołowska (epistolografka, kreatorka i planerka
rowerowych podróży i kobiecych kręgów)