Masz kontakt ze sobą?

W dobie internetu i masy możliwości jakie daje nam współczesna technika, nic trudnego złapać kontakt z kimkolwiek. Mamy mnóstwo znajomych na portalach społecznościowych, gdy trzeba chwycimy za telefon by pogadać ze znajomym. W nie jednej pracy, każdego dnia łączymy się z całym światem. Tak jest.
Jeden przycisk i rozmawiasz, śmiejesz się, żartujesz, piszesz wiadomości, refleksje, zadajesz pytania, powtarzasz. Tak jest! Masz kontakt z całym światem… a czy masz KONTAKT ZE SOBĄ?
Gdy przyjdzie noc, z jakimi zasypiasz myślami?
– co dziś dobrego przeżyłam?
– z kim dziś fajnym rozmawiałam?
– czego się nowego o sobie dowiedziałam?
Co Cię budzi o poranku? przejeżdżający samochód, budzik, dzieci czy śpiew ptaków?
Jaka jest pierwsza Twoja myśl?
– co jest dla mnie dziś na prawdę ważne?
– co mogę zrobić dla siebie, aby świadomie ten dzień przeżyć?
– czego dziś potrzebuję aby wypełnić moje serce dobrą energią?

Wiem, jak się funkcjonuje bez kontaktu ze sobą. Brak czasu i życie na autopilocie potrafią skutecznie zepchnąć pragnienia i wewnętrzne potrzeby na sam koniec listy. Wiem, jak ciężko znaleźć KLUCZ do drzwi swojego wnętrza, otoczyć opieką serce i karmić je dobrą energią.

Dlatego zapytaj dziś siebie:
„Kiedy w ciągu doby swojego życia mogę poświęcić 30 minut czasu dla rozwoju swojego wnętrza, dla budowania relacji ze sobą i nawiązywania kontaktu ze swoimi potrzebami?”

Nie bój się odpowiedzi! Wyrusz w drogę do głębi samej siebie. Wszystko co będzie dla Ciebie dobre, wzbogaci Cię w rozwój i nowe doświadczenia, doda sił i energii na cały dzień.

p.s.
Dziś wieczór zasnę z myślą, że najlepiej piszę mi się do Ciebie tuż przed wschodem słońca.