Coaching

W tę podróż nie musisz pakować walizek. Zakładać zbroi. Grać, którąś z życiowych ról. Powtarzać jak mantrę co chcesz, a czego nie chcesz zmieniać. Bądź spokojna. Wyruszysz na spotkanie ze samą sobą. Nie miej więc obaw. Jakąkolwiek podejmiesz decyzję – będzie Twoja, prawdziwa, szczera, najcenniejsza. Nie podlegająca jakiejkolwiek opinii czy sugestii.
Taki jest coaching – on nie szuka odpowiedzi w książkach, w komentarzach innych osób czy niszczących przekonaniach. Coaching szuka odpowiedzi w Tobie. Bo tylko Ty wiesz czego potrzebujesz aby żyć w poczuciu spełnienia.
Podróż w moim towarzystwie będzie rozmową. Będę Twoim lustrem. Skrzętnie zapamiętując wypowiadane przez Ciebie słowa, wykonywane gesty,  uwalniane emocje. Wszystko po to aby zadać Ci kluczowe pytania i poddać pod wątpliwość Twoje odpowiedzi, byś była na prawdę przekonana do tego co mówisz. Abyś wiedziała czy są jeszcze w Tobie myśli …nie wypowiedziane, pragnienia …nie nazwane, wartości …nie docenione, przekonania …nie przepracowane. Stawiam tylko jeden warunek – Twoje pragnienie zmiany musi być silniejsze niż lęk przed opinią innych.

Czym nie jest coaching?

 • Psychoterapią
  Wiedz, że nie jestem psychoterapeutą. Nie przepracuję z Tobą przeszłości.  Jeśli czujesz, że wciąż spoglądasz za siebie i tam szukasz winnych obecnego stanu rzeczy – ja Ci nie pomogę.
 • Przyjacielską relacją
  Możesz liczyć na moje wsparcie, doping i wiele wartościowych rozmów. Jednak miej świadomość, że nie będę Cię poklepywać po ramieniu i za Ciebie szukać rozwiązań w chwilach zwątpienia czy kryzysu.
 • Doradztwem
  Ostatnie o czym marzę, to mówić Tobie „co masz zrobić”. Nikt poza Tobą nie zna odpowiedzi. Nie mam prawa ani odwagi dokonywać za Ciebie życiowych wyborów i ponosić za nie odpowiedzialność.
 • Szkoleniem
  Dobry trener ma mnóstwo wiedzy do przekazania, ćwiczeń i praktycznych wskazówek. Szkolący notuje wszystko jednym tchem…w milczeniu. Wdraża w życie bądź nie. W naszej relacji przede wszystkim Ty będziesz mówić i realizować tylko to do czego jesteś przekonana.
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com