Coaching Mocnych Stron i Talentów

MASZ TALENT!

Być może do tej pory nie miałaś okazji poznać swoich talentów. Być może nie potrafisz stwierdzić do czego masz unikalne zdolności. Być może w szkole skupiano się bardziej na naprawianiu Twoich słabości niż wychwytywaniu i wzmacnianiu tego w czym jesteś skuteczna, efektywna. Po prostu dobra!

Mam dla Ciebie świetną wiadomość! Jesteś utalentowaną osobą, którą natura obdarzyła naturalnymi zdolnościami. Pomogę Ci je odnaleźć i rozwinąć tak, aby stawały się Twoją Mocną Stroną i służyły w życiu i w pracy.

Talent – to naturalny wzorzec myślenia, działania, odczuwania, który możesz wykorzystać produktywnie do realizacji swoich celów i świadomego wyboru takich opcji, które dadzą Ci poczucie sensu i spełnienia. Dzięki wykorzystywaniu swoich talentów możesz osiągać wysokie wyniki i sukcesy w życiu i pracy.

Talent stanie się Twoja Mocną Stroną kiedy:

 1. Odkryjesz swoje talenty.
 2. Utożsamisz się z nimi, poznasz jak się w Twoim życiu objawiały i jak Cię na co dzień wspierały.
 3. Świadomie będziesz pracować nad dojrzałością talentu, aby służył nie tylko Tobie, ale również innym.
 4. Wprowadzisz swoje narzędzia i rozwiązania wspierające rozwój talentu.
 5. Poznasz ciemne strony talentu i nauczysz się nimi zarządzać.

Talent może być:

 • Dojrzały (służący Tobie i innym)
 • Niedojrzały (niekontrolowany, nieświadomy)
 • Na balkonie (objawia się mocnymi punktami talentu)
 • W piwnicy (objawia się słabymi puktami talentu)

 


Czym nie jest mój Coaching?

 • Psychoterapią
  Wiedz, że nie jestem psychoterapeutą. Nie przepracuję z Tobą przeszłości.  Jeśli czujesz, że wciąż spoglądasz za siebie i tam szukasz winnych obecnego stanu rzeczy – ja Ci nie pomogę.
 • Przyjacielską relacją
  Możesz liczyć na moje wsparcie, doping i wiele wartościowych rozmów. Jednak miej świadomość, że nie będę Cię poklepywać po ramieniu i za Ciebie szukać rozwiązań w chwilach zwątpienia czy kryzysu.
 • Doradztwem
  Ostatnie o czym marzę, to mówić Tobie „co masz zrobić”. Nikt poza Tobą nie zna odpowiedzi. Nie mam prawa ani odwagi dokonywać za Ciebie życiowych wyborów i ponosić za nie odpowiedzialność.
 • Szkoleniem
  Dobry trener ma mnóstwo wiedzy do przekazania, ćwiczeń i praktycznych wskazówek. Szkolący notuje wszystko jednym tchem…w milczeniu. Wdraża w życie bądź nie. W naszej relacji przede wszystkim Ty będziesz mówić i realizować tylko to do czego masz przekonanie, że Ci posłuży.